Klatki dla papug i innych ptaków – sklep zoologiczny Koliber

Wiosna jest ulubioną porą roku większości osób. Wtedy to budzą się do życia nie tylko wszelkie rośliny, ale również pięknie ćwierkające ptaki. Z miłości do ptasiego śpiewu, wiele osób wybiera sobie te zwierzęta na domowego towarzysza, którego piękne umaszczenie nadaje barw w mieszkaniu, a słodkie szczebiotanie ożywia codzienność. Szeroka oferta sklepów zoologicznych i prywatnych hodowców pozwala na wybór różnych gatunków ptaków, wśród których największym powodzeniem cieszą się papugi i kanarki. Ptaki są mało wymagającymi zwierzętami, dlatego są dobrym rozwiązaniem dla osób, które często przebywają poza domem. Decydując się na hodowlę ptaków, należy zadbać o właściwą klatkę, żwirek oraz pokarm. Oferta naszego sklepu zoologicznego Koliber [http://www.akcesoriadlazwierzat.com.pl/o-nas] zawiera liczne akcesoria, niezbędne dla posiadaczy ptaków. Nasz asortyment obejmuje różnego rodzaju i wielkości klatki dla ptaków, w tym też specjalne klatki dla papug. Proponujemy także wysokowartościową karmę dla ptaków domowych, a także dla ptaków dzikich, którą można umieścić w karmnikach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Papugi i ptaki – co  razie dłuższego wyjazdu?

Ptaki są mało wymagającymi stworzeniami, którym wystarczy zapewnić pokarm, wodę, czystą klatę oraz możliwość swobodnego polatania po domu od czasu, do czasu. Mimo że ptaki można spokojnie zostawić same w domu na wiele godzin, to w przypadku dłuższej nieobecności należy zapewnić im opiekę. Wyjazdy służbowe oraz inne niezaplanowane, długoterminowe nieobecności zdarzają się bardzo często, dlatego już wcześniej warto zaplanować, co zrobić z podopiecznym w takiej sytuacji. Nie każdy też zdaje sobie sprawę z tego, że podobnie jak w przypadku psów czy kotów, ptaki w razie dłuższej nieobecności właściciela odczuwają tęsknotę. Szczególną wrażliwością odznaczają się papugi faliste, które przyzwyczajają się do właścicieli, a w razie samotności, mocno z nim zżywają. Aby oszczędzić stresu swojemu podopiecznemu w razie dłuższej nieobecności, warto poprosić o pomoc kogoś z rodziny lub znajomego, którego ptak zdążył poznać. Można także pomyśleć o tym, aby bliska nam osoba na czas naszej nieobecności przygarnęła zwierzę do siebie, dzięki czemu nasz podopieczny będzie miał lepszą opiekę. W razie zmiany położenia ptaka, warto zadbać o właściwą klatkę, która będzie dodatkowo zabezpieczona. Polecamy nasze doskonałej jakości klatki dla papug i innych ptaków, posiadające mocne i stabilne zamknięcie. Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą akcesoriów dla gryzoni, takich jak klatki dla chomika.

Karma pełnoporcjowa dla nimfy 500g

Karma pełnoporcjowa dla nimfy 500g
Karma pełnoporcjowa dla nimfy 500g

Pełnoporcjowa mieszanka dla nimf bogata w wyselekcjonowane, najlepszej jakości nasiona dobrane do wymagań żywieniowych tej grupy ptaków. Oprócz paru rodzajów prosa zawiera również nasiona kanaru, które są istotnym składnikiem diety nimf. Obecność w składzie owoców takich jak dzika róża, głóg dostarcza cennych naturalnych witamin i minerałów. Orzechy uzupełniają dietę papug w witaminę E, która działa ochronnie na układ nerwowy i układ odpornościowy, jest doskonałym przeciwutleniaczem. Poza tym orzechy są bogatym źródłem magnezu. Zawiera nasiona lnu aby wspierać zdrową skórę i upierzenie, nasiona oleiste dla wsparcia wzrostu mięśni, domieszkę słonecznika i smakowitych nasion dyni. Waga 500g. Producent Vitapol

Cena: 5,90 zł
szt.

Karma pełnoporcjowa dla papużki falistej 500g

Karma pełnoporcjowa dla papużki falistej 500g
Karma pełnoporcjowa dla papużki falistej 500g

Mieszanka podstawowa do codziennego żywienia papużek falistych. W składzie znajdują się wyselekcjonowane, najlepszej jakości, odpowiednio zbilansowane nasiona przeznaczone do żywienia tej grupy papug. W mieszance obok 3 rodzajów prosa obecny jest lekkostrawny i  smakowity dla papużek kanar. Dodatek ziaren lnu pozytywnie wpływa na układ pokarmowy oraz na lśniące piórka. Waga 500g. Producent Vitapol

Cena: 5,30 zł
szt.

Karma pełnoporcjowa dla zeberki i ptaków egzotycznych 500g

Karma pełnoporcjowa dla zeberki i ptaków egzotycznych 500g
Karma pełnoporcjowa dla zeberki i ptaków egzotycznych 500g

Podstawowa mieszanka zawierająca w swoim składzie wyselekcjonowane, najlepszej jakości nasiona dobrane do wymogów żywieniowych zeberek oraz małych ptaków egzotycznych. Pokarm zawiera pożywne i lekkostrawne nasiona kanaru oraz nasiona lnu bogate w witaminę A, A2, B6, B12, E, enzymy, magnez, żelazo, cynk, miedź, kobalt, fosfor i sole mineralne, śluzy roślinne, korzystnie wpływające na układ trawienny. Konopie pobudzają samce do śpiewu i lęgów.Waga 500g. Producent Vitapol

Cena: 5,90 zł
szt.

Piasek dla ptaków 1.5 kg cytrynowy

Piasek dla ptaków 1.5 kg cytrynowy
Piasek dla ptaków 1.5 kg cytrynowy

Piasek pomaga w utrzymaniu właściwej higieny w klatce. Wchłania wilgoć i zapachy. Jego obecność w klatce ptaków pozwala na właściwe rozdrobnienie pokarmu i lepsze jego wchłanianie z przewodu pokarmowego. Dodatek cytrynowego aromatu zapewnia przyjemny, cytrusowy zapach wokół klatki.

Cena: 4,30 zł
szt.

Piasek dla ptaków 1.5 kg pomarańczowy

Piasek dla ptaków 1.5 kg pomarańczowy
Piasek dla ptaków 1.5 kg pomarańczowy

Piasek pomaga w utrzymaniu właściwej higieny w klatce. Wchłania wilgoć i zapachy. Jego obecność w klatce ptaków pozwala na właściwe rozdrobnienie pokarmu i lepsze jego wchłanianie z przewodu pokarmowego. Dodatek pomarańczowego aromatu zapewnia przyjemny, cytrusowy zapach wokół klatki.

Cena: 4,30 zł
szt.

Piasek dla ptaków 1.5 kg z muszlami

Piasek dla ptaków 1.5 kg z muszlami
Piasek dla ptaków 1.5 kg z muszlami

Piasek pomaga w utrzymaniu właściwej higieny w klatce. Wchłania wilgoć i zapachy. Jego obecność w klatce ptaków pozwala na właściwe rozdrobnienie pokarmu i lepsze jego wchłanianie z przewodu pokarmowego. Dodatek pokruszonej muszli ostryg może stanowić dodatkowe źródło wapnia.

Cena: 4,30 zł
szt.

Piasek dla ptaków 5,4 kg z anyżem

Piasek dla ptaków 5,4 kg z anyżem
Piasek dla ptaków 5,4 kg z anyżem

Piasek pomaga w utrzymaniu właściwej higieny w klatce. Wchłania wilgoć i zapachy. Jego obecność w klatce ptaków pozwala na właściwe rozdrobnienie pokarmu i lepsze jego wchłanianie z przewodu pokarmowego. Dodatek anyżu działa toksycznie na pasożyty i odstrasza owady.

Cena: 12,50 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony